Titulka

Jsme malá rodinná mlékárna a sýrárna, vyrábějící sýry a mléčné výrobky poctivě ručně tradiční technologií bez použití chemie, éček a konzervantů. Věříme, že sýry a mléčné výrobky vyráběné s lidským dotekem a láskou dokáží oslovit nejen příznivce zdravého životního stylu, ale i všechny kdo mají rádi kvalitní poctivé české potraviny.

V nabídce máme vice než 30 výrobků od čerstvých, pařených a zrajících sýrů po tvaroh, jogurtové nápoje a další mléčné speciality. Více informací najdete v sekci Naše sýry.

Naše výrobky dodáváme do obchodů se zdravou výživou, restaurací, vinoték, nebo je možnost nakoupít přímo v sýrárně. Více informací najdete v sekci Kde nakoupit. S našimi výrobky jezdíme také na farmářské trhy a akce, aktuální kalendář kde nás najdete zveřejňujeme na našem Facebooku.

K dobrým sýrům patří dobré víno. Proto jsme se rozhodli rozšířit nabídku o kvalitní moravská vína z vinařství Josef Dočekal Pouzdřany. Více najdete v sekci Moravská vína

Máte obchod se zdravými potravinami, chcete s námi spolupracovat? Kontaktujte nás v sekci Kontakt a my Vás oslovíme s konkrétní velkoobchdní nabídkou.

Můžeme se pochlubit několika oceněními našich výrobků z Národní sýrařské soutěže v Mikulove.